O nas

  Efekt realizacji materiału zależy od pracy całego zespołu. Jesteśmy profesjonalistami w każdym aspekcie naszej pracy– zdajemy sobie sprawę, że tworzymy reportaż jednego z najważniejszych dni Waszego życia, a co za tym idzie, żaden szczegół nie może zostać pominięty.

  Nasze materiały są dobre jakościowo i realistyczne tak, że oglądając je macie wrażenie, że ciągle przebywacie w tamtych miejscach. Efekty naszej pracy otrzymujecie na nowoczesnych i trwałych nośnikach. Są stworzone jako indywidualne i personalizowane
  projekty – to nasz ukłon w Waszą stronę. Dzięki temu macie dowód a jednocześnie pamiątkę naszej współpracy. Wracać do wspomnień możecie w każdej chwili, dzięki projektom najwyższej klasy i jakości.

  Rodzina towarzyszy Wam podczas uroczystości i zabawy, ale w niektórych intymnych i ważnych dla Was chwilach jak przygotowania, przysięga czy sesja jesteśmy z Wami tylko
  my. Zapewniamy, że będziecie czuli się przy nas swobodnie, bez zbędnych i dodatkowych nerwów. Gwarantujemy w cenie plener w innym dniu, do 4 godz. trwania sesji i 50km trasy.
  Dojazd nie jest dla nas problemem, staramy się dotrzeć do każdego zakątka regionu i nie tylko. Kwestię dalszych dojazdów ustalamy indywidualnie.
  Kiedy Para Młoda dba o ogół, my dbamy o szczegół. Dzięki temu to, czego nie zdążyliście zauważyć lub czymś się nacieszyć, będziecie mieli utrwalone w materiałach z naszej pracy. Tworzymy ujęcia nie tylko z bliska, ale również z perspektywy lotu ptaka.